Ana içeriğe atla

Maydanoz Time : Film - Evlenmeden Olmaz

Herkese merhabalar efenim !

Film maratonunda bugün yine bi Romantik-Komedi türünde bir Türk filmi var.Amerikan filmlerinden çakma bir Türk filmi yapılmaya çalışılmış ama olmamış çocukta (!) don durmaz misali bu filmde pek olmamış diyebiliriz.Hele de bu güzelim kadroya yazık olmuş.

Sen ki Cansel Elçin'sin ağır başlı duran,böyle hep delikanlı rollerde görmüşüzde aşık olmuşuz.Bu haller ne ! Adamın ağzında küfür bile durmamış yahu!Oyunculuğu burda çok sırtımış ve acayip yapmacık durmuş maalesef.Adamın ses tonu bile müsait değil bence bu rol için.Özge Özberk tamda bu rollerin kadını ona diyecek bir şeyim yok ama Cansel Elçin ne alaka ?

Neyse efenim birazcık filmden bahsedeyim ama karakterlerde senaryoda çok yapmacık ve abartılı duruyor onu önceden söyleyeyim en azından bencesi böyle diyeyim.

Artık 30 lu yaşlara gelmiş 1 kadının tek derdi evlenmektir sorunu ile yola çıkılmış sevgilisi ile evlenemeyince ve ayrılınca kısaca koca bulmak derdiyle bir koca bulma kurumuna gider :D
Talepleriyle görüşür ama bu randevuları sabote eden bir eski sevgili vardır.Bir randevusunda buluştuğu adam psiko çıkınca ( ki bence rolünün hakkını veren burda en iyi oyuncu Hakan Eratik olmuş rolüne bir insan bu kadar mı yakışır! ) işler karışır.

Yorumlar

  1. Merhabaa! ^-^ Keşif etkinliğinden sizi keşfettim ve bloğunuzu çok sevdim, takibe aldım. Banada beklerim ^o^
    sanatinsaklisirlari.blogspot.com.tr

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)