Ana içeriğe atla

Kore Dizi - Man To Man

Herkese merhabalar efenim ...

2017 Kore dizilerine kaldığımız yerden devam ! Park Hae Jin Oppa'yı öyle aman aman çok beğenmiyor olsam da Kore'de ayılıp bayılanı çok bir Oppa baya bir popi.Böyle bir adamın yanına bu kadar çirkin bir kız vermek kimin aklına girdi çok merak ediyorum.Dizi eğer tutmadıysa ki ben öyle çok fazla tutulmadı diye biliyorum bu kız yüzünden maalesef.Tabi konusunun K2 vari olaması da etkili olmuş olabilir.Bu tarz dizileri zaten çok fazla sevmiyorum romantik sahnelerini bile izleyesim gelmedi maalesef bu kız yüzünden.Zaten daha çok hiç popiler bir dizide de oynamamış.Hem öyle ahım şahım bir oyunculuğu yok hem de ciddi anlamda çirkin yaa ! Çıldırcam ! Nerde bu dış görünüşe önem veren Koreliler gözünüz mü görmüyor arkadaşım !!! 

Neyse umarım daha fazla bu kızı başrollerde görmeyiz göz zevkimi bozuyor resmen :D Dizi aksiyon-macera- ve romantik kategorisinde.Başlarda yine oldukça iyi başlasa da senaryo bence sonlara doğru yine çekilmez bir hal aldı maalesef.İzleyiciler artık şu saçmalık bitsinde yerine yeni diziler gelsin diye bekledi resmen.(Bunu uydurmuyorum yorumlardan gözlemim :D )

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)