Kategoriler

Anime (20) Bakım (4) Dizi (241) Etkinlik (64) Ev Menüsü (35) Film (410) Geziler (44) İkon (11) İndirimler (5) Kahvaltı Sürprizi (8) Kırmızı Halı (21) Kişisel (59) Kitap (222) Makyaj (4) Mekan Keşfi (18) Mobil (8) Moda (56) Müzik (149) Plan (20) Program (3) Sağlık (3) Tatlı (22) Ürün Keşfi (62) Yeni (3) YouTube (38)

4 Mart 2018 Pazar

Maydanoz Time : Film - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Herkese merhabalar efenim ...

Oscar'a doğru film maratonunda benim favori filmime geldi sıra :D Hem konusunun orijinalliği hem olay akışı hem temposu hem ilginç karakterleri ile bence bu yılın oscarını çok rahat hakketti.Filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum sonu biraz tatmin etmedi ama o da filmin nazarı olsun artık :D

Film, kızı bir süre önce evlerine yakın bir yerde tecavüz edilerek katledilen Mildred Hayes’in öfkeli, saldırgan hallerini yansıtıyor. Kızının cinayet davasında bir suçlu bulunmadan aylar geçer ve Mildred bunun üzerine cesur bir hamle yapar.

Karayoluna yakın bir yerden üç reklam panosu kiralar ve kentin saygıdeğer polis şefi William "Bill" Willoughby'ye yönelik meydan okuyan mesajlar karalar. Mildred bu işten vazgeçmesi için yapılan bütün baskı ve zulümlere göğüs gerer ve herkese tek başına meydan okur.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

1 yorum: