Ana içeriğe atla

Maydanoz Time:Müzik-Lana Del Rey Tropico

Bu müzik postumda bu postun konugu degilde hayatimda yeri daim olan guzel kadin Lana Del Rey'in 5 Aralik'ta çikan uzun zamandir Gansterlarin bekledigi kisa film tadinda Tropico cikmis bulunuyor madem cikmis bende hemen sizinle paylasayim dedim bu kisa film tadindaki klipte 3 sarki yer aliyor kadin 3 sarkiyi bi klibe sigdirmis anlayacaginiz Body Electric,Bel Air,Gods And Monster...Bu kisa film tadindaki klipte Albino hastasi olan bi adam eslik ediyor ozelliklemi o adami sectiler yani Lana'nin gecmisindede bu tipte bir adam oldu yoksa dikkat cekmek amaclimi yaptilar pek bilemiyorum ama hic yakismadiklari kesin ayrica Lana'da uzgunumku gercekten hic erkek zevki denen bir sey yok ki bunu simdiye kadar olan sevgililerinden biliyorum ki suan ki sevgilisi kendinden Allah kac yas buyuk olmeyi unutmus artik bana gore bir Amca sayilan bi adamla birlikte neyse Lana'nin ozel hayatindan cikip klibe donecek olursak yuzde sekseni seks gibi gozuksede klibin altinda yatan umursamazlik,karanlik ama ayni zamanda umut isigi ve Lana'nin deyimiyle Bel Air cennet havasini gorebiliyoruz kadınin sesinin buyusune kapildigimdan klipteki +18 sahnelere pek aldiris etmedim cunku bu kadin Miley gibi cirilciplak sarki soylesede ben yinede dinlemeye ve sevmeye devam ederim cunku yuregimin bam teline dokunuyor bu kadin arkadas daha nasil anlatabilirim bilmiyorum neyse buyrun bir de siz izleyin kisa film tadındaki klibi...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)