Ana içeriğe atla

Maydanoz Time : Film - Delibal

Herkese tekrardan merhaba !

Geçtiğimiz 3 hafta her gün sinemaya gittik resmen :) Çok kültürlü gençleriz biliyorum :) Gerçi Balıkesir'de kapalı bir alanda olna yapılacak daha iyi birşeyde yok zaten malumunuz dışarısı donduruyor !

Neyse efenim en son gittiğimiz film Çağatay Ulusoy'un bol bol kaslarını pardon yeteneğini izlediğimiz bir film oldu :D

Yakışıklı bir oğlan güzel bir kız ve çok klişe bir aşk hikayesi maalesef.İlla bi değişiklik katalım illa bi ayrılık illa bi hastalık olsun diye baya bi saçmalamışlar filmin sonlarına doğru o bambaşka bir hikaye.Bence gidipte sinemada izlemeye değecek bir film değil maalesef.Araya biraz psikoloji girdiği için filmde benim ilgimi çekmeye başardılar elbette ama biraz eksik bilgilerle psikolojik film çekmeye çabalamışlar.Ayrıca ben açıkçası Çağatay'ı oynadığı role hiç yakıştıramadım.Sen tontiş suratlı böyle masum aşkların insanı olan bi adamsın neyine senin deli dolu,rockçı  bir çocuk olmak.Bilmiyorum bence çok eğrilti durmuş üzerinde hele de o takma saçları :DYorumlar

  1. Bende görmüştüm afişini ama pek içimden gelmiyordu sinemaya gidip izlemek. Demek ki doğru söylüyormuş iç sesim... Teşekkür ederim bu faydalı yazın için ^^

    YanıtlayınSil
  2. bu ikisini de sevmiyorum bi de filmde biraraya gelince şahtı şahbaz oldu durumu olmuş :D beğenmemene sevindim valla :D

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)