Ana içeriğe atla

Maydanoz Time:Müzik-Katy Perry Birthday

Herkese öncelikle mutlu pazarlar efenim!Zaman çok çabuk geçiyor bu hafta sonu da geçip gitti bile diyebiliriz.Normalde aktivitelerimizi hafta sonu yaparken bu hafta sonu evde ders çalışmakla geçti malumunuz hafta içinde bol bol gezdim çünkü.Ama yine de gezmelere doyamadım :( İçimde ki bu enerjiyi nasıl dışarı atıcam bilemiyorum eve kapanmak hiç bana göre bir şey değilmiş oysa eskiden tam bir ev kuşuydum o da herhalde evi özlediğimden malum okul dershane bilmem ne derken akşam eve uyumaya geliyordum resmen şu işkence biran önce bitse de elbette mutlu sonla bitse de yaz gelse keyfime baksam :) Neyse şimdilik Katy Perry'nin yeni eğlenceli şarkısı ve klibi ile pazar neşemizi bulalım diyorum ben.Katy bu klibinde her zaman ki gibi şahane bir oyuncu.Hem sesi güzel hem kendi güzel hem de kılıktan kılığa çok komik ve eğlenceli bir klip.Benim en çok kliplerini izlemekten zevk aldığım sanatçıların başında gelir Katy.Her klibi ayrı bir hikaye eğlence ve emek elbette.Yeni klibinden kılıktan kılığa girmiş benim en sevdiğim kılığı ise saçları kıvırcık olan kıro düğün şarkıcısı modunda ki adam bana çok Türkümsü geldi bu adam :) Ama en başarılı olduğu ve elbette en komiği yaşlı straplezci kadındı.O göğüsleri yapmaya baya baya emek harcamış olmalılar.Neyse benden klip hakkındaki yorumlar bu kadar kendiniz izleyip görün Birthday'in  çok eğlenceli ve komik bir klip olduğunu...İyi Seyirler !!!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)