Ana içeriğe atla

Maydanoz Time : Film - Before Sunrise

Herkese merhabalar efenim...

Aslında uzun bir süre önce izlesem de postunu yapmak bugüne kısmet olan bir romantik film ile karşınızdayım.

Çok methini duyduğum bir filmdi hatta bu bir seri Before serisi diye geçiyor ama ben ilk filmini çokta beğenmediğim için devamını izlemeyş düşünmüyorum.

Olaylardan çok diyalog odaklı bir aşk filmi diyebilirim açıkçası beni çok sıkıyor bu tip filmler.Ama diyalogları oldukça akılcı bunu demeden geçemicem :)

Hiç tanımadığı bir adamla hiç bilmediği bir yerde trenden inip hayatının en unutulmaz günün yaşayan bir kızın hikayesi aslında.Film sadece 1 günden bahsediyor.
Yorumlar

  1. bu filmleri ben de seviyom yaaa. senden duyduğum the healer çok sevdim yaa. oh my venüs ve cheese in the trap izlicem. senin yutupları bi daa duyurayım yaa herkeş izlesiin :)

    YanıtlayınSil
  2. venüsü izlemişsin ay yaaa nası yetişiyon hepsine söleseneeee. kitaplar filmler diziler müzikler. en sevdiğim şeyleri seviyon sen de. eh çok evcimen olmalısın evde geçiyo olmalı zamanın de mi yaaa :)

    YanıtlayınSil
  3. evet tatildeyim ya evden dışarı çıkmıyorum burada genelde arkadaşlarım Balıkesir de hep ordayken post hazırlayacak zamanım bile olmuyor bazen :/ Okul başlamadan bol bol izleyip okuyup zamanımı geçiriyorum işte :D

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)