Ana içeriğe atla

Maydanoz Time : Dizi - 1 Oyuncu 3 Dizi

Herkese merhabalar millet !

Bugün oldukça farklı bir Dizi postu konseptiyle birlikte olucaz.Kore dizilerine alıştık ama bakalım sizi Tayland dizilerine alıştırabilecek miyim :D

Eğer başrolde oldukça yakışıklı bir çocuk varsa ve gözünüz bayram etsin istiyorsanız bence bu seri tamda size göre :D Tayland'ın en meşhur ve en yakışıklı oyuncularından biri olan Push'un 3 dizisini izledim bitirdim ve yazdım sizler için.

Eğer dizilerin konularını beğenirseniz : tayvandrama.com 'dan rahatça izleyebilirsiniz.

Son olaraksa benim izlediklerimden içlerinde en sevdiğim Angel Magic oldu.

Push Puttichai Kasetsin :

1986 Tayland doğumlu.1.85 boyunda.Bilinen 12 tane dizi de oynadı.

Roy Leh Sanae Rai (14.bölüm)

Konusu : Kongpope'nin babası karaciğer kanserinden öleceğini bilmektedir.Ölümüne neden olduğu ve ihanet ettiği en iyi arkadaşının ailesine yaptıklarının bedelini ödemek ister.Ancak eski arkadaşının karısı vasiyeti rededince kızına mirasını bırakır.Babasının ölümünün ardından vasiyeti öğrenen Kongpope tanımadığı kıza mirasın kaldığını kabullenemez ve para için kızla evlenmeye kadar gider ancak parayı düşünürken zamanla kıza aşık olur.Angel magic (28 Bölüm)

Konusu : Beauty küçük yaşta annesini ,genç yaşta da babasını kaybetmiştir.Ailesi oldukça varlıklı olduğu için şımarık büyütülmüştür.Hayatta ki en büyük korkusu ise kuşlardır.Bir gün geceleri kuşa dönüşmek üzere bir büyücü tarafından lanetlenir.Bu laneti yok etmenin tek yolu ise kendisini seven bir erkekten gerçek bir öpücük almaktır.

I Wanna Be Sup'tar (26.bölüm)

Konusu : Win Pakorn , 5 yıl önce gay olduğuna dair dedikoduları çıkınca Taylan'dan ayrılmış bir süperstardır.Ülkesine geri dönünce eğlence dünyasında yeniden boy gösterir.WanNeung'un amacı da bir süperstar olmaktır ama ailesi evi satıp kızlarını İngiltere'ye göndermek ister.Bunu kabul etmeyince WinPakorn evlerini satın alınca mecburen onunla aynı evde yaşamaya başlar.Yorumlar

  1. Bende ilk I wanna be sup'tar ile başlamıştım Pushla tanışıp vaz geçmek mümkün mü?Ah o gülümsemesi yok mu!Beni benden alıyor ahhh yine aşkım kabardı dizisi de kalmadı ki!=( canımızı sıkmıyoruz çünkü yeni dizisi yolda kovboylu bişi yeni bir seride oyanayacak yalnız dizi listesinde en güzel dizisini kaçırmışsın bence hiç vakit kaybetmeden ve
    "Ugly duckling perfect match"e başla
    Asya fanatiklerinde bulabilirsin çok güzel bir dizi olmasının yanında 9 bölümle fazla zamanını da almayan bir dizi ahhh orda da çok güzeldi beee bence mutlaka izle çünkü en güzel dizisi o bence

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)