Ana içeriğe atla

Kişisel - Bloğum 4 Yaşında !

Herkese merhabalar efenim ...

Bugün 18 Eylül.Resmi olarak okullar başladı,yeni bir haftanın ilk günü ve elbette bloğumun 4.yaş günü ! 4 yıl ! Koskoca 4 yıl dile kolay :) O zaman bu sene neler yapmışım blogta neler varmış bir hatırlayalım ve birlikte nice senelere diyelim :)


1-BTS Grubu Hastası ve ARMY oldum ! ( Biasım RapMonster :D )


2-Pi Gençlik Zirvesine Katıldım !


3-İnterrail Balıkesir ile tanıştım !


4-PDR Biriminde danışmaya başladık !


5-Eskişehir


6-İzmir - Sığacık ve Seferihisar


7-22.Yaş Günüm !


8-22.İzmir Kitap Fuarına Katıldım


9-Bursa - Tirilye


10-Bursa - Seyitabat


11-Bursa - Gölyazı


12-Bursa - Cumalıkızık


13-Balıkesir - Kepsut


14-Bozcaada


15-Çanakkale


16-Bolayı Altı'nda Kamp Yaptık


17-Bodrum - Parkım Ayaz Hotel


18-Zara Konseri19-Scapin'in Dolapları Moliere (Tiyatro)20-Kitap Ağacı İle Her Ay Etkinliklerimiz Devam Etti


21-Rasim Özdenören İle 7 Güzel Adam


22-If Kare İstanbul Film Festivali


23-Juliet'in 42 Saati (Tiyatro)


24-Noel Kutlamaları ve Protestan Kilisesi


25-TOG İle Faailiyetlerimiz Devam Etti


26-Marmaris Tatili


27-İzmir'de hala görmediğim yerleri gördüm (!)


28-Amasya Gezisi


29-Göksel Konseri2017 Hangi Kitapları Okudum ? ( 40 )
2017 Hangi Filmleri İzledim ? (101)2017 Hangi Dizileri İzledim ? (88)
2017 Hangi Anime Dizi/Film İzledim ? (7)Yorumlar

 1. Dopdolu, keyifli bir yıl olmuş :) Nice nice keyifli yıllara, yazılara, anılara diyelim o zaman ♥

  YanıtlayınSil
 2. Nice güzel keyifli yazılara...
  Yazın oldukça ayrıntılı olmuş ama özellikle fotoğrafların çok eğlenceli.
  Ne güzel :))

  YanıtlayınSil
 3. Teşekkür ederim sizlerle nice senelere inşallah :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)