Ana içeriğe atla

Romantik Komedi Filmi : The Perfect Date

Herkese merhabalar efenim ...

Baş rolün de Netflix'in artık kadrosundan olan Noah Centineo'nun (To All the Boys I've Loved Before,Sierra Burgess Is a Loser filmlerinde izlemiştik kendisini) olduğu bir Romantik Komedi ile devam ediyoruz.Aslında bu filmin fikrini kız kardeşimle çok yakın zamanda konuşmuştuk bu konuşmanın ardından bu film çıktı :D Aslında bizim ki daha distopik bir evrende geçiyordu tabi işin içinde fantastik bir şey olmazsa olmaz :D Kiralık insan olsa ne güzel olurdu diyorduk :D Tabi cinsellik anlamında değil elbette.Mesela yalnız bir kızsınız ve yakışıklı bir kavalyeye ihtiyacınız var (tabi programda adamın zevkleri,hobileri falan yazacak ki siz ona göre seçesiniz) hop ayarla gitsin bu programdan :D Mesela bekarlığa veda geceniz var ama hiç yakın kız arkadaşlarınız yok diyelim kendinizi yalnız hissetmeyesiniz diye hop ayarla programdan deliler gibi eğlen :D Ne bileyim bence insanların diğer insanlara ihtiyacı oluyor illaki :D Tamam insana eşya muamelesi yapmak biraz onur kırıcı bir durum ama distopik evrende olcak dedik sonuçta :D Öyle bir şey olacak ki insanlar kendini pazarlamaya başlayacak :D Kurgu işte :D Tabi bu film daha normal bir halini yapmış bu fikirlerin :D

IMDB: 6.1

Tür: Romantik,

Yapım: 2019

Yönetmen: Chris Nelson

Brooks Rattigan; en popüler kızla çıkmak, en iyi arabayı kullanmak ve en iyi okula gitmek isteyen genç bir adamdır. Ancak hayallerini gerçeğe dönüştürecek kadar parası yoktur. Para kazanmak için önüne çıkan tüm fırsatları değerlendiren Brooks, bir gün genç bir kızı dansa götürmek için para alınca bunu bir işe dönüştürmeye karar verir. Refakatçiye ihtiyacı olan zengin kızlara eşlik etmek için bir uygulama geliştiren Brooks’un işleri, beklediğinden de iyi gider. Şaşaalı bir dünyaya adım atan Brooks, bu süreçte birçok farklı kişiliğe bürünür. Bir süre sonra gerçekte kim olduğunu sorgulamaya başlayan Brooks, kim olduğuna ve de istediğine karar vermek zorunda kalır.

Thumb rraydezo3h1mjdytaqytxoj8iz4

Yorumlar

  1. Bu çocuk kim bilir ne kadar para kazanmıştır , son iki yıldır netflix , tek bu çocuğu başrol yapıyor resmen :D

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)