Ana içeriğe atla

Etkinlik - Uraz Kaygılaroğlu İle Söyleşi

Herkese merhabalar efenim ...

Tee okulun son haftalarında -sağolsun okulumuz ayda yılda 1 yapıyor böyle şeyleri - benim dizi sektöründe en başarılı ve sevdiğim erkek oyunculardan biri olan Uraz Kaygılaroğlu'nu davet etti.Kendisini aslında ilk Pis Yedili adlı dizide Can Burger karakteri ile severken daha sonra Yedi Güzel Adam,Baba Candır gibi yapımlarda izlemeye ve sevmeye devam etti.Daha sonra kendisinden sinema da bahsettirdi ama daha çok özel hayatı ile gündemde oldu.Çünkü bir evlilik yaptı ve Ada diye dünyalar tatlısı bir kızı var şu anda.Şu aralar kendisinin söylediğine göre bir projesi yokmuş o yüzden üniversite üniversite gezmek istediğini hayranlarına vakit ayırmak istediğini söyledi ama en son yanılmıyorsam Sen Kiminle Dans Ediyorsun diye bir komedi filminde yer almıştı ama izlemeye daha fırsat bulamadım maalesef.

Tam da tahmin ettiğim gibi espirili,rahat ve mütevazi bir adam.Ayrıca ses tonu da çok karizmatik.Sevmeye son hızla devam ediyorum :)

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar

Görsel sonucu

Yorumlar

  1. Sevilmeyek gibi değil ki :-) Hem çok hoş hem iyi bir oyuncu hem de çok cana yakın duruyor. Umarım yakın zamanda güzel bir projede yer alır da biz de onu doya doya izleriz.

    YanıtlayınSil
  2. dizi değilde sanırım bir yarışma projesi olduğundan bahsetmişti :D

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)