Ana içeriğe atla

Suç Filmi : Ocean's Eight

Herkese merhabalar efenim,
Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Rihanna gibi isimlerin olduğu bir dev kadınlar kadrosuna sahip Ocean's Eight filmini nihayet izledim.Aslında ilk çıktığı zamandan beridir aklımdaydı ama sonradan başka şeyler raya girince iyice izleyeceğim diye not aldığım filmleri unuttum tesadüfen karşılaşınca bir sitede hemen izledim.

Filmin ilk orijinal hali Ocean's Eleven olarak geçiyor ve baş rollerinde , Brad Pitt,George Clooney,Matt Damon ve Andy García gibi dev isimler oynuyor.Aslında bu filmi de çok duymuştum ama bana fazla erkeksi geldi.Erkeklerden oluşan bir suç çetesi,fazlasıyla aksiyon falan filan.Bu filmde daha çok feminist manifestosu gibi olmuş ama napayım ben de bir kızım ve bu tarz baş rolde güçlü kadınların olduğu filmleri daha çok seviyorum.Sinemada da,kitaplarda da baş rolünde kadının olduğu şeyler kendimi özdeşleştirmemi daha çabuk sağladığı için daha çok seviyorum.Sanırım filmin orijinal haline göre daha az aksiyon var bu filmde kadınlar daha sakin ve cool tutmuşlar filmi SPOİLER - gerçi Rihanna'nın kırmızı elbiseyle o yürüdüğü sahne bazı insanlar için gayet aksiyon yaşattı :D -

Yönetmen:  Gary Ross
Ülke:  ABD
IMDB:  6,3
Vizyon Tarihi:  15 Haziran 2018
Süre:  110 Dakika
Bütçe:  $70,000,000

Danny Ocean'ın uzun süredir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean (Sandra Bullock) şartlı tahliyeyle serbest kalınca çok büyük bir soygun gerçekleştirmeyi planlamıştır. Metropolitan Müzesi'nin her yıl düzenlediği ve son derece seçkin isimlerin katıldığı 'Met Gala'da, Daphne Kluger'in (Anne Hathaway) boynunda taşıyacağı milyonlarca dolar değerindeki mücevheri çalmak istemektedir. Bu amaçla yeteneklerine güvendiği birbirinden yetenekli arkadaşlarını bir araya getirerek imkansızı gerçekleştirmeye çalışacaktır.

Ocean's 8 - Ocean's Eight 720p izle

Yorumlar

  1. ilk film güzeldi izlemesi daha heyecanlıydı bunu daha bir komedi tadında yapmışlar nedense..

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)