Ana içeriğe atla

Etkinlik - O Artık Mezun !

Herkese merhabalar efenim ! 

Geçtiğimiz 2 gün boyunca "mezun" olmakla uğraşıyordum resmen.Önümüzdeki hafta pazartesi ve salı günün ki sınavlarımdan sonra artık tamamen mezun olmuş oluyor ve Balıkesir ile ilişiğimi kesip baba ocağına tekrardan temelli dönüyorum.

Sahi 4 yıl nasıl geçti ? Lise hayatımda çok çabuk geldi geçti,üniversite hayatımda.Bu bloğu üniversite hayatımın başlarında açmıştım ve bütün serüvenimi an be an buraya kaydettiğim için çok mutluyum.Katıldığım etkinlikler,okuduğum kitaplar,izlediğim filmler,katıldığım geziler ve hayattan öğrendiğim burada da sizinle paylaştığım daha nice şey. blog tabi ki varlığını sürdürmeye devam edicek elbette yeni yerlerde,yeni maceralarla.

Bu 4 sene içinde öncelikle çok şey öğrendim.Bunların başında da "sabır" geliyor.Bir de büyük söz konuşmamayı ve kimseyi kınamamayı öğrendim,insan kınadığı ne varsa illaki bir zaman diliminde başına geliyor. Büyüdüm 4 yaş daha büyüdüm.Elbette değiştim.Sürekli aynı kalmak sıkıcı olurdu zaten.Daha da büyümeye ve değişmeye devam edicem, yol uzun.Durmak yok yola devam !

Şimdi tek kaygım sanırım bir işe girmek olucak onunda hayırlı haberlerini sizlere veririm inşallah. KPSS çalışıyorum ama atamalar pekte iç açıcı değil biliyorsunuz ki o yüzden belki de şansımı devletten önce özelde deneyeceğim.Bakalım,her şeyin hayırlısı :)Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Maydanoz Time : Dizi - Sevdiğim Kore Dizileri

Herkese merhabalar millet !

Aslında bugün başka bir dizi postu yapma fikri vardı aklımda fakat en sıkı takipçilerimden biri olan Deep'in isteği üzerine böyle olmazsa olmaz mutlaka izlenmesi gereken Kore dizilerini şöyle bi tekrardan kısaca yazdım.Ayrıntılı olarak Dizi kategorisinde bütün dizileri bulabilirsiniz.Ayrıca daha fazlasına da ordan bulabilirsiniz.Dediğim gibi bir çok Kore dizis izledim ama içlerinden 27 tanesi gerçekten unutulmaz bulmuşum demekki.1-Healer

Daha yeni izledim.İzlerken aşkı,macerayı tee kalbimin derinliklerinde hissettiğim nadir Kore dizilerinden.Türü Aksiyon-Romantik-Dram.Başroldeki adama gizliden aşk duyuyorum :D2-She Was Pretty

Türü Romantik-Komedi olan 2015 dizilerinden.Sırf Siwon için başladığım doğrudur 2.adam rolünde olmasına rağmen şarkıcılığı yanında çok büyük bir oyunculuk yeteneği olduğunuda kanıtlamış bulundu bu diziyle diyebilirim şimdi maalesef askerde :/  Başrol oyuncularına ise oldukça aşinayız Kill me Heal Me dizisi ile.
3-Oh My Ghost

Bence 2015&…

Maydanoz Time : Dizi - Love 020

Herkese merhabalar efenim ...
Dizi yolculuğumuza bu sefer Çin Dizileri ile devam ediyoruz.Normalde Çin'i de ,kültürünü de,dilini de çok fazla sevmem ama arada cidden çok tatlı çocukların olduğu ve konuda oldukça güzel olan dizilere denk gelince izlemeden geçemiyorum elbette.
Love 020 benim şu zamana kadar izlediğim en ilginç dizilerden biriydi.Aslına bakarsanız normal romantik-komedi dizisi gibi gözüksede içinde fantastiğe yakın diyebileceğim unsurlar bulunuduran açıkça söylemek gerekirse bir oyun dünyasının içindeki karakterler olarak haraket eden ve bazı sahneleri buna göre çekilmiş bir dizi,benim gibi oyun severler eminim bu diziyi çok seveceklerdir.Normalde genelde filmlerde gördüğümüz fantastik efektleri bir dizide görmek beni ayrıca etkiledi diyebilirim.
Çocukluğumda Metin 2 , Lol,Dota tarzı oyunlar vardı - gerçi halen var - bu oyunların gerçek karakterler oynuyormuş gibi düşünün bir oyunun içindeki dünya bir de dışta gerçek bir dünya var.Oyunun en iyisi olan bir erkek ve bir k…

Maydanoz Time : Dizi - Miss Rose

Herkese yepyeni bir günden merhabalar efenim.Taslaklarda bekletilmekten harap olmuş bir Tayvan dizisi var bugün dizi postumuzda.Wookiemin Tayvan versiyonu olan bir adamla tanıştım resmen.Aynı coolluk aynı tatlılık ! Sırf adam için bile oturup izlenir yani.Konusu maalesef oldukça sıradan daha önce buna benzer bi çok dizi izledim.Patron ve onun yanında çalışan komik,sakar ama iyi kalpli sekreter ve onların zamanla birbirine aşık olmaları.Yalnız koskoca(!) Tayvan'da başka güzelim kız mı kalmadıda bu gudubeti layık gördüğünüz çakma Wookime acaba ?