Ana içeriğe atla

İspanyol Dizisi : Las Chicas del Cable

Herkese merhabalar efenim ...

Netflix filmleri kadar dizileri de benim odağımda şu sıralar.Bu dizilerden biri de İspanyol dönem dizisi olan ve güzel kadınlar yağuşuklu beyfendiler geçidi olan  Las Chicas del Cable dizisi.

1.Sezon

Bu sezon olayların başlangıcını gördük.4 kadın baş rolde gibi dursa da 1 tanesi daha da başrolde elbette ve ben daha çok o kadının hayat hikayesine odaklandım.Diğer kadınların hikayesini çoğu zaman geçtim :D Telefon şirketinde operatör olarak çalışan bu 4 kadın bana daha çok eskiden televizyonda izlediğimiz entrika dolu İspanyol pembe dizilerini anımsattı o yüzden izlemesi oldukça keyifliydi :)

las chicas del cable season 1 ile ilgili görsel sonucu

2.Sezon

Bu sezonda bir takım cinayetler yine bir takım entrikalar ve baş roldeki kadının 2 adam arasında kalıp bir onla bir bunla olması adamlardan hangisinin baş rolde olduğunu anlayamam ama benim sevdiğim adam sanırım yine 2.rolde ama yine de tam da emin değilim :)

las chicas del cable season 2 ile ilgili görsel sonucu

3.sezon

Bu sezonda bence dizi iyice saçmaladı sarpa sardı kadın bi o adam bi bu adam derken birinden hamile kaldı doğurdu çocuğu kaçırdılar öldü kaldı bilmem ne oldu derken dizi gerçekten sonradan sarpa saran pembe diziye dönüştü benim de bu diziye ayırdığım sabrın sonuna geldik zaten 4.sezon büyük olasılıkla olur ama ben izlemeyi düşünmüyorum :)

Ä°lgili resim

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)