Ana içeriğe atla

Animasyon Film : Christopher Robin

Herkese merhabalar efenim,
Yeniden çalışmaya başlamak dünyanın en güzel şeyi ! Evet 6 ay sonra yeniden çalışmaya başladım hem de başka işlere girmeden kendi alanımda kendi işimde iş buldum iş ! Evet KPSS den iyi not alamayınca yeniden iş bulabilmek için her yolu denedim Allah'a bol bol dua ettim ve bir şekilde ben işi bulmadan iş beni buldu ve bugün işimde ilk günümdü.Gerçi daha 1 haftalık deneme süresindeyim ama iş yerindekileri oldukça sevdim ve diğer çalıştığım yere göre iş yüküm daha hafif bu yüzden daha az stresli olacağımı düşünüyorum şimdilik her şey yoluna girmeye başladı hayatımda umarım bu şekilde de devam eder,elbette KPSS'ye de işime biraz alışayım hafiften çalışmaya başlıcam ve 2020 sınavı içinde şansımı denicem.Ehliyet işini cidden bilmiyorum gerçekten istememeye başladım artık zaten hafta sonuda çalıştığım için izin alıp sınava falan gitmek çok daha zor olmaya başlıcam benim için 4.seferim olucak eğer girersemde :/ Gerçekten hevesim kalmadı artık araba kullanma konusunda :/

Neyse efenim benim hayatımda ki son gelişmeler bu şekilde bugünün şerefine bir içinizi ısıtıcak ve sizi çocukluğunuza döndürecek (en azından belli bir nesli) bir Disney filmi ile karşınızdayım.Christopher Robin pazar sabahları anne ve babamızdan önce kalkıp izlediğimiz Winnie the Pooh çizgi filminin yıllar sonra film olarak versiyonu.Ben bu türe daha çok animasyon film diyorum çünkü ne tam animasyon ne tam bir film.Ailecek izleyebileceğiniz harika bir Disney filmi daha :) Bu arada izin günlerim haricinde ki blog postları çalıştığım için artık bu saatlerde gelecek bilginiz olsun :) Son olarak benim en sevdiğim karakter : Piglet :)

Çocukken çok sevdiği karakterlerle birlikte olma fırsatı geçiren Christopher Robin şehir dışına iş ziyaretine gitmeden önce Winnie the Pooh ile zaman geçirecektir. Winnie the Pooh ona ihtiyacı olduğunu söyler ve ormana gelmesini isteyecektir.

Ewan McGregor, Brad Garrett, Jim Cummings, and Nick Mohammed in Christopher Robin (2018)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ...

Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar.

Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim,
Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/

 Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır.
Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayland Dizisi : Boy For Rent

Herkese merhabalar efenim ...

Çerezlik bir Tayland dizisi ile devam ediyoruz yine Türkçe çevirisi olmadığı için ingilizce alt yazı şeklinde izledim haberiniz olsun :) Dizinin konusundan bahsedicek olursak , erkek kiralayabileceğiniz bir şirket var yani aslında şöyle kiraladığınız adamı cinsellik içinde kullanabilirsiniz ya da başka şeyler içinde kullanabilirsiniz.Baş roldeki kızımız hoşlandığı çocuk tarafından seksi olmadığı ve ezik bir kız olduğu için reddedilir bu kızımızda bir erkekle bir ilişki nasıl yaşanır ve nasıl daha seksi erkeklerin isteyebileceği bir kız olurum diye bu şirketten birini kendine öğretmen olarak kiralar tabi işler sonrasında karışır :)