Ana içeriğe atla

Kişisel - Öneri Makinesi Mimi !

Herkese merhabalar efenim ...

http://onerimakinesi.blogspot.com.tr 'dan bana mim geldi ! Ay bayılırım kendimi anlatmaya :D Hemen yaptım tabi :) Mimiz Sinema Ve Ben ! Mimi yapmak isteyen herkesi davet ediyorum bu blogta özel davet beklemeyin ! :)

1-Sinemada izlediğiniz ilk film ?

Aslında Harry Potter serisine düşkünlüğüm ben de ilk olduğu anısından gelir.2001'de beyaz perdeye girmiş olan ilk filmi ben 6 yaşındayken izledim.Hem de babamın kucağında :D Hatta 2.yarısında uyayakalmışım :D 

2-Film en güzel .... 'de/a izlenir.

Sinemada

3-Film izlerken olmazsa olmazın var mı ? Varsa neler ?

Abur cubur :D
-
4-Tek başına mı,kalabalık mı ?

Sinemada kalabalık onun dışındaki yerlerde tek.

5-Mısır mı cips mi?

Cips :)

6-İki boyutlu mu üç boyutlu mu ?

Sinemasına ve filmine göre değişir aslında.Bazı filmlerde gereksiz 3 boyut oluyor Aman Ne Macera ! Ya romantik filmde ne alaka kardeş 3D :D

7-Avm sineması mı sokak sineması mı ?

Hiç sokak sinemasına gitmedim :)

8-Filmden önce fragman izlemek mi,yorum okumak mı ?

Yorum okumak.Spoiler verene bippppp !

Yorumlar

  1. Bu ne hız, harikasın çok mutlu oldum katılmana ve ekliyorum hemen listeye seni de 😀

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tayvan Dizisi : Hello Again!

Herkese merhabalar efenim ... Henüz Türkçe alt yazısı olmadığı için İngilizce alt yazı izlediğim bir Tayvan dizisinden bahsedicem.  Üniversite yılında birbirine düşman olan iki kişi yıllar sonra iş hayatlarında yine karşı karşıya gelirler ama bu sefer roller değişmiştir. Ünversite zamanında kızımız çalışkan iken iş hayatında tam bir kaybeden olmuştur hatta dükkan tefeciler tarafından basılmakta ve onları zor duruma düşürmektedir.Oğlanımız ise elbette CEO olmuştur ve zengindir (!). Kızla karşılaşıp kızı CEO'su olduğu mağaza da çalışma koşuluyla onu tefecilerden kurtarır tabi bu durumlar içince zamanla birbirlerine aşık olurlar. Evet , konumuz oldukça klişe ama Asya da yıl 2019 olsa bile bu diziler ve bu konular bizim ülkede de olduğu gibi hala tutmakta vallahi bence hiç sıkılmıyorum izlemekten :D Bir de İngilizce alt yazı izleyip İngilizcemi geliştiriyorum benim için de daha iyi oluyor :)

Tayvan Dizisi : Before We Get Married

Herkese merhabalar efenim, Aldatma konulu diziler sadece Kore de değil Çin ve Tayvan dizilerine de yayılmaya başladı.Bu tip konuları çok fazla desteklemiyor olsam da izlemesi maalesef ki acayip heyecanlı oluyor.Aslına bakarsanız baş roldeki adamımız bildiğin tacizcinin teki bile sayılabilir o yüzden başlarda biraz öfkelendiğim bir dizi de oldu ama nedense beni sonradan aktı götürdü ve son bölümde buldum kendimi bir anda :/ Bir şeyleri desteklemesem ya da sevmesem bile bir an da kapılıp gidebiliyorum :/  Li Hao Yi ile nişanlı olan Zhou Wei Wei, başarılı, azimli nişanlısına sadık bir kadındır. Lia Hao Li, tutumlukta çığır aşmış, hayatının her anını planlamıştır. Chu Kehuan, başarılı bir girişimcidir. Aynı gün içerisinde onu kader, 3 kez Zhou Wei Wei ile karşılaştırır. Chu Kehuan, Zhou Wei Wei'den etkilenir ve kendini onun dünyasına kaptırır. Chu Kehuan'ın 10 yıllık kız arkadaşı olmasına rağmen Zhou Wei Wei ile ilişki kuramaya çalışır.

Tayvan Dizisi : Memory Love

Herkese merhabalar efenim ... Tayvan dizileri ile devam ediyoruz.Buna benzer bir Kore dizisi izlediğimi hatırlıyorum o yüzden öyle pekte orijinal konusu olan bir dizi değil ama idare etmelik çerez niyetine izlenebilir bir dizi.Nişanlasıyla bir kaza geçiren kızımız hafızasını kaybeder aynı zamanda nişanlısını da.Nişanlısının kalbini başka bir adama naklederler.Duyguların kalpte değilde beyinde olduğunu bir türlü anlayamayan muhteşem Asya dizilerinden biri anlayacağınız :D Nişanlısının kalbi başka birine verilince o adam da bu kıza aşık olmaya başlar (belki psikolojik olarak öyle hissediyordur sonradan kendide aşık olmuştur bilemicem hemen çamur atmayayım diziye :D ).